Tool API (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Logging
id: Pengelogan

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Image
id: Gambar

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: configure
id: konfigurasi

en: Role
id: Peran

en: Models
id: Model
