Tool API (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: API Key
is: API Lykill

en: configure
is: stilla

en: Role
is: Hlutverk
