Tool API (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: configure
it: configura

en: Model
it: Modello

en: Role
it: Ruolo

en: Port
it: Porta

en: Moderation
it: Moderazione
