Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Image
ja: 画像

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: configure
ja: 設定

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Role
ja: 役割

en: Port
ja: ポート

en: Moderation
ja: モデレート

en: Host Name
ja: ホスト名
