Tool API (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: configure
jv: konfigurasi

en: Role
jv: Parāgā
