Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Role
ka: როლი

en: Port
ka: პორტი
