Tool API (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Role
km: តួនាទី

en: Port
km: ច្រក
