Tool API (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: An error occurred
kn: ಒಂದು ದೋಷ ಎದುರಾಗಿದೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Host Name
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
