Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: configure
ku: سازبکە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Port
ku: دەروازە
