Tool API (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: API Key
lt: API raktas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Model
lt: Modelis

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Role
lt: Rolė

en: Port
lt: Šliuzas
