Tool API (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: configure
lv: konfigurēt

en: Model
lv: Modelis

en: Role
lv: Loma

en: Port
lv: Ports
