Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
