Tool API (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: configure
nl: instellen

en: Model
nl: Model/type

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Role
nl: Rol

en: Port
nl: Poort

en: install
nl: installeren

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan
