Tool API (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: configure
nn: konfigurer

en: Role
nn: Rolle
