Tool API (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: configure
oc: configurar

en: Role
oc: Ròtle

en: Port
oc: Pòrt

en: install
oc: installar

en: Moderation
oc: Moderacion
