Tool API (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Logging
pl: Logowanie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: API Key
pl: Klucz API

en: configure
pl: konfiguruj

en: Role
pl: Rola

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Chat
pl: Czat
