Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Role
ps: ونډه

en: Port
ps: درشل (پورټ)
