Tool API (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Logging
pt: Registos

en: None
pt: Nenhum

en: Message
pt: Mensagem

en: Image
pt: Imagem

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: API Key
pt: Chave API

en: configure
pt: configurar

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Role
pt: Grupo

en: Port
pt: Porta

en: Moderation
pt: Moderação

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração
