Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Logging
ro: Logare

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: API Key
ro: Cheie API

en: configure
ro: configurează

en: Role
ro: Rol
