Tool API (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: configure
sk: konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
