Tool API (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Logging
sv: Loggning

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: configure
sv: konfigurera

en: Model
sv: Modell

en: Role
sv: Roll
