Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Image
ta: படம்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: configure
ta: முறையமை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Port
ta: துறை
