Tool API (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Role
te: పాత్ర
