Tool API (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Port
th: พอร์ต
