Tool API (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: configure
tr: yapılandır

en: Role
tr: Rol

en: Chat
tr: Sohbet

en: Chat Messages
tr: Sohbet Mesajları
