Tool API (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ur: اندراج

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Image
ur: تصویر

en: configure
ur: ترتیب دیں
