Tool API (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Logging
vi: Ghi chép

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Image
vi: Ảnh

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: configure
vi: cấu hình

en: Model
vi: Mô hình

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Role
vi: Vai trò

en: Port
vi: Cổng

en: install
vi: cài đặt

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Chat
vi: Trò chuyện
