Tool API (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: updated
az: yeniləndi

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Recipient
az: Alıcı

en: String
az: Mətn

en: Tools
az: Alətlər

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş

en: Result
az: Nəticə

en: Entity
az: Entiti

en: Select
az: Seçin

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Entities
az: Entitilər

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Language Code
az: Dil kodu

en: Entity Type ID
az: Varlıq Tipi ID-si
