Tool API (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: Number
is: Númer

en: Message
is: Skilaboð

en: Text
is: Texti

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Sent email to %recipient
is: Sendi tölvupóst á viðtakanda %recipient

en: The subject of the message.
is: Efni skilaboðanna.

en: Fields
is: Svæði

en: Amount
is: Upphæð

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: String
is: Strengur

en: Tools
is: Tól

en: Undefined
is: Óskilgreint

en: Results
is: Niðurstöður

en: Context
is: Samhengi
