Tool API (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: updated
nn: oppdatert

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Fields
nn: Felt

en: String
nn: Streng
