Tool API (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: updated
sk: aktualizované

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Fields
sk: Polia

en: Amount
sk: Množstvo

en: Recipient
sk: Príjemca

en: String
sk: Reťazec

en: Tools
sk: Nástroje

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Entity
sk: Entita

en: Results
sk: Výsledky

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Select
sk: Zvoľte

en: Context
sk: Kontext

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The message that should be sent.
sk: Správa, ktorá by mala byť odoslaná.

en: Entities
sk: Entity

en: Entity ID
sk: ID Entity
