Tool API (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Results
ug: نەتىجە
