Tool API (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Fields
ca: Camps

en: Amount
ca: Import

en: Recipient
ca: Destinatari

en: String
ca: Cadena

en: Tools
ca: Eines

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Result
ca: Resultat

en: Limit
ca: Límit

en: Entity
ca: Entitat

en: Results
ca: Resultats

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: The message that should be sent.
ca: El missatge que s'ha d'enviar.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entities
ca: Entitats

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Language Code
ca: Codi de llengua

en: Entity Type ID
ca: ID del tipus d'entitat
