Tool API (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: updated
he: עודכן

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Fields
he: שדות

en: Amount
he: כמות

en: Recipient
he: נמען

en: String
he: מחרוזת

en: Tools
he: כלים

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Result
he: תוצאה

en: Limit
he: גבול

en: Entity
he: יישות

en: Results
he: תוצאות

en: Requirements
he: דרישות

en: Select
he: בחר

en: Context
he: הקשר

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: The message that should be sent.
he: המסר שאמור להשלח.

en: Entities
he: ישויות
