Tool API (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: updated
hr: osvježeno

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: Fields
hr: Polja

en: Amount
hr: Iznos

en: Recipient
hr: Primatelj

en: String
hr: Struna

en: Tools
hr: Alati

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Result
hr: Rezultat

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Results
hr: Rezultati

en: Context
hr: Kontekst

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
