Tool API (1.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: updated
hy: թարմացում

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: String
hy: Տող

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
