Tool API (1.0.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: created
ml: സൃഷ്ടിച്ചു

en: Number
ml: അക്കം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Undefined
ml: നിര്‍വചിക്കപ്പെടാത്തത്

en: Result
ml: തത്ഫലം
