Tool API (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: Number
sv: Tal

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Send Email
sv: Skicka e-post

en: Sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: The subject of the message.
sv: Meddelandets ämnesrad.

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Fields
sv: Fält

en: Amount
sv: Belopp

en: Recipient
sv: Mottagare

en: String
sv: Sträng

en: Channel
sv: Kanal

en: Tools
sv: Verktyg

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Result
sv: Resultat

en: Limit
sv: Begränsning

en: Entity
sv: Objekt

en: Results
sv: Resultat

en: Requirements
sv: Krav

en: Select
sv: Välj

en: Set
sv: Uppsättning

en: Context
sv: Sammanhang

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: The message to log.
sv: Meddelandet att logga.

en: The message that should be sent.
sv: Meddelandet som skall skickas.

en: Entities
sv: Objekt

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Language Code
sv: Språkkod
