Tool API (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Value
af: Waarde

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: updated
af: opgedateer

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Log message
af: Logboodskap

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Results
af: Resultate
