Tool API (1.0.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
