Tool API (1.0.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Fields
bs: Polja

en: Tools
bs: Alati

en: Results
bs: Rezultati
