Tool API (1.0.0-alpha6) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: updated
da: opdateret

en: created
da: oprettet

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Sent email to %recipient
da: E-mail sendt til %recipient

en: The subject of the message.
da: Meddelelsens emne.

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Log message
da: Logbesked

en: Fields
da: Felter

en: Amount
da: Beløb

en: Recipient
da: Modtager

en: String
da: Tekst

en: Tools
da: Værktøjer

en: Undefined
da: Udefinereret

en: Result
da: Resultat

en: Limit
da: Grænse

en: Results
da: Resultater

en: Select
da: Vælg

en: Display message
da: Vis meddelelse

en: Set
da: Sæt

en: Context
da: Kontekst

en: Offset
da: Forskydning

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Entity type
da: Entity-type

en: The message that should be sent.
da: Meddelelsen som skal sendes.

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: Save entity
da: Gem entity

en: Delete entity
da: Slet entity

en: Language Code
da: Sprog
