Tool API (1.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Amount
el: Ποσό

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: String
el: Φράση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Limit
el: Όριο

en: Entity
el: Οντότητα

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Select
el: Επιλογή

en: Display message
el: Εμφάνιση μηνύματος

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: The message that should be sent.
el: Το μήνυμα που πρέπει να σταλεί.

en: Entities
el: Οντότητες

en: Entity ID
el: ID οντότητας
