Tool API (1.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: updated
jv: wis diupdate

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Log message
jv: Pesen log

en: Fields
jv: Field

en: Recipient
jv: Penerima

en: String
jv: Tembung

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Results
jv: Kasilé

en: Context
jv: Konték

en: Entity ID
jv: ID Entiti
