Tool API (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Amount
lt: Suma

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: String
lt: Eilutė

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Result
lt: Rezultatas

en: Limit
lt: Limitas

en: Entity
lt: Esybė

en: Results
lt: Rezultatai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Context
lt: Kontekstas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
