Tool API (1.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: Number
ro: Număr

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Sent email to %recipient
ro: A fost trimis un e-mail către %recipient

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Log message
ro: Mesaj jurnal

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Amount
ro: Suma

en: Recipient
ro: Destinatar

en: String
ro: Șir text

en: Tools
ro: Instrumente

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Result
ro: Rezultat

en: Limit
ro: Limită

en: Entity
ro: Entitate

en: Sort Order
ro: Ordine de sortare

en: Results
ro: Rezultate

en: Select
ro: Alege

en: Display message
ro: Afișează mesaj

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entities
ro: Entități

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Entity Type ID
ro: ID-ul tipului de entitate
