Tool API (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Value
ru: Значение

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: Number
ru: Число

en: Message
ru: Сообщение

en: Text
ru: Текст

en: User
ru: Пользователь

en: Sent email to %recipient
ru: Отправка почты для получателя %recipient

en: The subject of the message.
ru: Тема сообщения.

en: Role ID
ru: ID роли

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Fields
ru: Поля

en: Amount
ru: Сумма

en: Recipient
ru: Получатель

en: String
ru: Строка

en: Channel
ru: Канал

en: Tools
ru: Инструменты

en: Undefined
ru: Неопределенный

en: Result
ru: Результат

en: Limit
ru: Предел

en: Entity
ru: Сущность

en: Sort Order
ru: Порядок сортировки

en: Results
ru: Результаты

en: Select
ru: Выбрать

en: Display message
ru: Просмотр сообщений

en: Context
ru: Контекст

en: Offset
ru: Пропустить

en: Field Name
ru: Название поля

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: The message that should be sent.
ru: Отправляемое сообщение

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Entities
ru: Сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Save entity
ru: Сохранить сущность

en: Delete entity
ru: Удалить сущность

en: Block user
ru: Заблокировать пользователя

en: Language Code
ru: Код языка

en: Entity Type ID
ru: ID типа сущности
