Tool API (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: updated
fa: به‌روز شد

en: created
fa: ایجاد شده

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیام

en: Required
fa: اجباری

en: Label
fa: برچسب

en: Text
fa: متن

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Sent email to %recipient
fa: پست الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیام.

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Log message
fa: گزارش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Amount
fa: مقدار

en: Recipient
fa: گیرنده

en: String
fa: رشته

en: Tools
fa: ابزارها

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: Result
fa: نتیجه

en: Limit
fa: محدوده

en: Entity
fa: عنصر

en: Results
fa: نتایج

en: Select
fa: انتخاب

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Display message
fa: نمایش پیام

en: Context
fa: زمینه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: The message that should be sent.
fa: پیغامی که باید فرستاده شود

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Block user
fa: مسدود کردن کاربر
