Tool API (1.0.0-alpha7) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Results
my: ရလဒ်
