Tool API (1.0.0-alpha7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: updated
os: сног

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
